کودکی با باطری موتور شارژی اسباب بازی جورچین می سازد

در واقع باطری موتور شارژی اسباب بازی به باتری هایی گفته می شود که پس از اتمام شارژ مجدد می توان آنها را شارژ کرد. باتری های اولیه از سلول های الکتروشیمیایی ساخته شده اند که واکنش الکتروشیمیایی آنها قابل برگشت نیست.

باتری های اولیه و باطری موتور شارژی اسباب بازی به اشکال مختلف از سلول های سکه ای تا باتری های AA وجود دارند. آنها معمولاً در برنامه های مستقل استفاده می شوند که در آن شارژ غیرعملی یا غیرممکن است.

نمونه خوبی از آن در دستگاه های درجه نظامی و تجهیزات باتری دار است. استفاده از باطری موتور شارژی اسباب بازی غیر عملی خواهد بود زیرا شارژ مجدد باتری آخرین چیزی است که در ذهن سربازان وجود دارد.

باطری موتور شارژی اسباب بازی همیشه انرژی ویژه بالایی دارند و سیستم‌هایی که در آنها استفاده می‌شوند همیشه به گونه‌ای طراحی شده‌اند که انرژی کمی مصرف می‌کنند تا باتری تا حد ممکن دوام بیاورد.

برخی از نمونه های دیگر از دستگاه هایی که از باتری های اولیه و باطری موتور شارژی اسباب بازی استفاده می کنند عبارتند از: سرعت سازها، ردیاب حیوانات، ساعت مچی، کنترل از راه دور و اسباب بازی های کودکان به چند مورد اشاره می شود.

باطری

محبوب ترین نوع باتری های اولیه، باتری های قلیایی و باطری موتور شارژی اسباب بازی هستند. آنها انرژی ویژه بالایی دارند و سازگار با محیط زیست، مقرون به صرفه هستند و حتی در صورت تخلیه کامل نشت نمی کنند.

آنها را می توان برای چندین سال ذخیره کرد، سابقه ایمنی خوبی دارند و می توان آنها را بدون اینکه تابع مقررات حمل و نقل سازمان ملل متحد و سایر مقررات باشد، در هواپیما حمل کرد.

تنها نقطه ضعف باتری های قلیایی و باطری موتور شارژی اسباب بازی جریان بار کم است که استفاده از آن را محدود به دستگاه هایی با نیاز جریان کم مانند کنترل از راه دور، چراغ قوه و دستگاه های سرگرمی قابل حمل می کند.

باتری‌های ثانویه باتری‌هایی با سلول‌های الکتروشیمیایی هستند که واکنش‌های شیمیایی آن‌ها را می‌توان با اعمال ولتاژ خاصی به باتری در جهت معکوس معکوس کرد.

باطری موتور شارژی اسباب بازی باتری‌های قابل شارژ نیز نامیده می‌شوند، سلول‌های ثانویه برخلاف سلول‌های اولیه می‌توانند پس از مصرف انرژی باتری، دوباره شارژ شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.